-Filma-Movies
fast-and-furious-4
Shpejtes Dhe Furishem (Telesync - 2009)
a.k.a. shpejte dhe furishëm 4 (2009)
English | 99 min | XVid 704x304 - 1874 kbps | 128 kbps vbr mp3 | 23 fps | 1,4 GB | STG
Zhanër: aksion / melodramë | rapidshare / file-fabrika / megaupload

Kur një krim ta sjell përsëri në LA, arratisuri ex-con Dom Toretto (Vin Diesel) reignites tij grindje me agjentin Brajan O'Conner (Paul Walker). Por si ata janë të detyruar të përballet me një armik të përbashkët, dhe Dom Brajan në të duhet të japë një besim të ri të pasigurt nëse ata shpresojnë të outmanuever atë. Dhe nga karvani heists të tunelit precision crawls nëpër linjat ndërkombëtare, dy burra do të gjejnë mënyra më e mirë për të marrë hak: shtynin kufijtë e asaj që të jetë e mundur pas timonit.
 
Read more...
 
Bride Wars Print E-mail
Written by admin   
Sunday, 19 April 2009
Luftërat ndermjet nuseve
XviD | DVDRip | English | 640x352 955kbps | MP3 VBR 131kbps | 89 minuta Niveli | 700 MB
Zhanër: Comedy | Romance

Përmbledhje: Liv (Kate Hudson) dhe Ema (Anne Hathaway) janë më të mira që nga fëmijëria e miqve të cilët kanë planifikuar çdo detaj të tyre përkatëse dasma. Në krye të tyre martesor "duhet të ketë" lista: një ceremoni në Nju Jork martesor destinacionit përfundimtar, i Plaza Hotel.
Tani, në moshën 26, ata janë të dy rreth të martohen, ata janë gati për të realizuar ëndrrat e tyre, dhe ata janë gati të jetojnë përgjithmonë në lumturi pas.
Ose ndoshta jo ...
Kur një gabim klerike shkakton një përleshje në datat e dasmës - tani ata janë të martuar në të njëjtën datë! - Liv, Emma dhe gjithë jetën e tyre të miqësisë janë vënë në provë përfundimtare. Liv, një jurist i suksesshëm i cili është duke u përdorur në atë që ajo e dëshiron, duke përfshirë punën e përsosur dhe njeri i përsosur, nuk do të vendosen për asgjë më pak se ajo e ka përsosur dasmën e ëndërrova për vite me rradhë. Ema, një mësues që ka qenë gjithmonë të mira në marrjen e kujdesit të të tjerëve, por jo aq shumë në kujdesen për veten, zbulon e saj e brendshme dhe Bridezilla lëkundës kur vjen nga ëndrra e saj është e dasmës imperiled.
Tani, të dy miqtë më të mirë që do të bëjë asgjë për njëri-tjetrin, e gjejnë veten në një jo-mban-ndaluar, marrë-nuk-burgosurve luftë që kërcënon të shpërthejë në të gjitha jashtë-luftës.
Read more...
 
Dragonball evolution Print E-mail
Written by admin   
Sunday, 19 April 2009
Dragonball Evolution
Lang: Italian | .avi | xvid | 640x256 | mp3@118 kbps | Md.Ts | 1h 16' | 699 Mb


Cast: Justin Chatwin, Joon Park, Jamie Chung, Emmy Rossum, James Marsters, Chow Yun-Fat, Randall Duk Kim, Ernie Hudson, Texas Battle, Shavon Kirksey
Produzione: Dune Entertainment, Star Overseas, Twentieth Century Fox
Distribuzione: 20th Century Fox
Data di uscita: 10 Aprile 2009 (cinema)
::: Përmbledhje:::
Pas vdekjes së tij i dashur gjyshi, Goku, një luftëtar i ri, ka për detyrë të gjetur master Roshi dhe marrim perseri shtatë magjike Dragoit balls, para se të bjerë në duar të gabuara, sepse në qoftë se ndodh, bota do të jenë në rrezik të madh ...
 
Read more...
 
Kurrë mos i dorëzohet (2009) Print E-mail
Written by admin   
Sunday, 19 April 2009
Kurrë mos i dorëzohet (2009)
English | XviD MPEG 4 codec ~ 907 kbps | 576x320 | MP3 VBR ~ 122 kbps | 25 fps | 1h 31min | 701 MB
Zhanër: Veprimit | Drama

IMDb
Nga e mbyll në kafaz me ekran të madh, më të mëdhej të botës Mixed ushtarak kampioneve Arteve vijnë së bashku për herë të parë në një film të madh. Kur një kampion botëror MMA joshi është në botën e nëndheshme të paligjshme kafaz luftimeve nga një reklamues i papërcaktuar, ai realizon shpejt se e vetmja mënyrë për të dalë është për të vrarë ose të jetë vrarë. Në një vend ku disa luftojnë për lavdinë dhe disa luftuar për luftën; ai do të luftojë për jetën e tij. Tani, në përpjekjet e tij më të mëdha për të dalë në krye, ai kurrë nuk mund të shohim pas, kurrë nuk tregojnë dobësi, nuk largohen ... dhe ASNJEHERE s'dorëzohet. Shkruar nga
 
Read more...
 
Night Train (2009) Print E-mail
Written by admin   
Thursday, 12 March 2009


Image
Read more...
 
The Unborn (2009) Print E-mail
Written by admin   
Thursday, 12 March 2009
Image
 
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
 
 
Advertisement
 
Chati
 
 

=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=