Muzik 2008
Nr.  HITET 2008 Shkarkimi
01. Ermal Fejzullahu Vetem nje nate Download
02. Vellezrit Mziu - Dashnia bixhoz Download
03. Vjollca Haxhiu - As per ty as per mu Download
04. Hile hile Download
05. Duli - Hajde shpirt Download
06. Mirsa - Kalon kjo faze Download
07. Motrat Mustafa - As nje dite e asnje nate Download
08. Nora & Sinani - Pa fat Download
09. Shyhrete Behluli - Vakti i Mire Download
10. Meda - Përqafomë Download
11. Muharrem Ahmeti - Kthehu ti Download
12. Shaqir Cervadiku - Jeten ta bej mjalt Download
13. Ermal Fejzullahu - Ti prit edhe pak Download
14. Mentor Kurtishi - Jetoj si ne harem Download
15. Sabri Fjezullahu - Koha e Kujtimeve Download
16. Dj Blunt Ft. Real 1 & MC Kresha - Klasik Download
17. Duli - Një lot per ty Download
18. Rovena Stefa - Lum Lum Download
19. Shaqir Cervadiku - Nuk e meriton me derdh lot Download
20. Sabri Fjezullahu - Gjakun ma ke pi Download
21. Mirsa - Pa tender Download
22. Ali Gerguri - Mekatare Download
23. Blero ft. Bubulina - Endrra ime Download
24. Bleto ft. Kaos - Kam mall Download
25. Kile Kile - UniKKatiL Download
26. Labi - Beje zot Download
27, Labi - Ke harru vuajtjen Download
28. Mahmuti & Shyhreti - A duhet as duhet Download
29. Redon Makashi - Perse me ben te te urrej Download
30. Remzije & Nexhat Osmani - Zemra ra n'dashni Download
31. Ryva - Me pelqen Download
32. Smail Puraj - Aman aman Gjermani Download
33. Smail Puraj - Dashuria e parë Download
34. Sala & Ramizja - Kam gabuar shume Download
35. Sef Duraj - E para dhe e fundit Download
36. Shpat Kasapi - Luj luj bukuroshe Download
37. Shpat Kasapi - Njesoj per te dy Download
38. Tingulli 3`nt & Soni - Me merr Download
39. Me mua a me shok Download
40. Nuk te kam frajer Download
 
Advertisement
 
Chati
 
 

=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=