Si te Merrni Pasa hi5

Si te marresh Passworda duke bere Spam ne hi5.

E downlodoni njehere ket me posht, dhe tek Read Me e keni te spjeguar krejt qysh e tek

Qka duhet?
Nje Host te mir, ku aty e vendos PHPMailerin, pra na e kemi KHGMailerin
KHGmailerin mund ta gjeni ne Forum ketu, po e keni edhe ketu me posht.


Download RapidShare

Download

Download UploadShare.org

Download DepositFiles

Download SpeedyShare

 
Advertisement
 
Chati
 
 

=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=